درباره اشتراک طلایی مربیان

آیا با خرید "اشتراک طلایی مربیان" محتوایی برایم ارسال خواهد شد؟


خیر. عضویت طلایی مربیان سرویسی کاملا آن لاین است و پس از خرید عضویت می‌توانید از بالای سایت با ورود به این بخش، فایل‌های بارگذاری شده را مطالعه و یا دانلود نمایید.

 

با خرید "اشتراک طلایی مربیان" در خرید محصولات فروشگاه تخفیف شامل من می شود؟


با خرید اشتراک طلایی مربیان" در خرید از محصولات فروشگاه وب سایت مجاهد مجازی، 15 درصد تخفیف شامل خرید های دیجیتالی تان می شود.

 

چرا باید اشتراک طلایی را تهیه کنم؟


با تهیه "اشتراک طلایی مربیان" به محتواهای ویژه مربیان، مدرسان و سخنرانان دسترسی خواهید داشت. این به شما کمک می کند زمان کمتری را صرف جستجو برای محتواهای روز یا کاربردی نمایید. همچنین با این کار از تیم سایت مجاهد مجازی حمایت می کنید تا در به روز رسانی این بخش بیشتر فعالیت نمایند. و این بخش به یک مجموعه کامل برای مربیان حوزه رسانه و فضای مجازی ، خصوصا سواد رسانه ای تبدیل شود.

 

آیا امکان دارد محتواهای" اشتراک طلایی مربیان" را در جای دیگری منتشر کنم؟


خیر. شما صرفا می توانید از این فایل های جهت مطالعه شخصی و استفاده در جلسات تدریس استفاده نمایید ولی اصل محتواها خصوصا محتواهای تولیدی را به صورت فیزیکی یا دیجیتالی منتشر ننماید بجز مواردی که به صورت استثنا ، انتشار عمومی آن بلامانع اعلام شده باشد.

 

سوال ؟


سوال ؟ .

 

محتوای اشتراک طلایی مربیان

با تهیه اشتراک طلایی مربیان چه محتواهایی دریافت می‌کنم؟

آیا همه محتواهای ارایه شده تولیدی سایت است؟


محتواهای سایت شامل مطالب تولیدی و بازنشری از سایت های داخلی و خارجی است. در انتخاب مطالب بازنشری سایت های دیگر تلاش می شود از منابع قابل استفاده، موضوعات جدید و ... که برای مدرسان قابل بهره برداری است استفاده شود. /p>  

آیا در دسترسی به محتواهای اشتراک طلایی محدودیت وجود دارد؟


با خرید اشتراک طلایی علاوه بر دسترسی به همه مطالب منتشر شده قبل از خرید اشتراک، به همه مطالبی که به صورت مستمر منتشر خواهد شد دسترسی خواهید داشت. و محدودیت در دسترسی به محتواها در زمان اشتراک وجود ندارد.

 

پاورپوینت ها منتشر شده چه کاربردی دارند ؟


تلاش می شود پاورپوینت های منتشر شده در بخش محصولات و اشتراک طلایی برای مربیانی که قصد تدریس موضوع مربوطه را دارند قابل بهره برداری باشد. .

 

با خرید اشتراک طلایی مربیان به چه محتواهایی دسترسی خواهید شد؟


با خرید اشتراک طلایی مربیان، می توانید به محتواهایی همچون پاورپوینت سخنرانی ، فیلم، صوت، نسخه دیجتالی کتاب، خلاصه کتاب های مرتبط با موضوع سواد رسانه ای، فضای مجازی و خصوصا بازی های رایانه ای و... ،دسترسی داشته باشید. .

 

کتاب


کتاب

کتاب

کتاب

کتاب


کتاب

کتاب

کتاب

کتاب


کتاب

کتاب

کتاب

خرید اشتراک طلایی مربیان

!


شما هنوز عضویت طلایی ندارید؟

آخرین مطالب بخش اشتراک طلایی مربیان

24 فروردین 1399
gold.t - به زودی : اشتراک طلایی ویژه مربیان، مدرسان و سخنرانان سواد رسانه ای و سواد فضای مجازی

به زودی : اشتراک طلایی ویژه مربیان، مدرسان و سخنرانان سواد رسانه ای و سواد فضای مجازی

وب سایت مجاهد مجازی در صدد است به زودی بخش اشتراک طلایی مربیان سواد فضای مجازی را فعال نماید. با فعالان شدن این بخش با حمایت […]
13 بهمن 1397
Bazibaan 7 8 p64 - نقد بازی یادداشت دوم | شخصیت‌های دنیای بازی‌های دیجیتال

نقد بازی یادداشت دوم | شخصیت‌های دنیای بازی‌های دیجیتال

شخصیت‌های دنیای بازی‌های دیجیتال نقد بازی (یادداشت دوم) مهدی حق‌وردی طاقانکی در ادامه سلسله یادداشت‌های نقد بازی، در شماره قبل به موضوع تجربه بازی پرداخت شد. […]