قوانین و مقررات صدور مجوز ناشران و پروانه انتشار بازی‌های رایانه‌ای منتشر شد

لینک کوتاه مطلب :
https://vmojahed.ir/?p=5588
hdmf.ir  80x80 - قوانین و مقررات صدور مجوز ناشران و پروانه انتشار بازی‌های رایانه‌ای منتشر شد
فراخوان جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت منتشر شد
1 خرداد 1397
SANAD.GAME .IRAN  80x80 - قوانین و مقررات صدور مجوز ناشران و پروانه انتشار بازی‌های رایانه‌ای منتشر شد
برنامه ملی بازی های رایانه ای ایران
1 خرداد 1397
نمایش همه
ircg.ir  822x480 - قوانین و مقررات صدور مجوز ناشران و پروانه انتشار بازی‌های رایانه‌ای منتشر شد

بنیاد ملی بازی های رایانه ای .

به گزارش وب سایت مجاهد مجازی به نقل از وب سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، قوانین و مقررات صدور مجوز ناشران و پروانه انتشار بازی‌های رایانه‌ای که در جهت بهبود شرایط صنعت بازی به سود بازی‌سازان داخلی تدوین شده‌اند، منتشر شدند. این قوانین شامل سه دستورالعمل مصوب هیئت مدیره بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تحت عناوین «دستور العمل صدور مجوز و پروانه انتشار بازی‌های رایانه‌ای»، «دستورالعمل نحوه رسیدگی به تخلفات تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای» و «دستورالعمل نحوه نظارت و بازرسی تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای» است.

دستعور العمل صدور مجوز و پروانه انتشار بازی‌های رایانه‌ای در اجرای بخش دوم، سوم و ششم و همچنین براساس ماده 41 «ضوابط تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای» مصوب وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ در هیئت مدیره بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌‎‌ای تصویب شده و از امروز لازم الاجراست. این دستور العمل شامل چهاربخش تعاریف و کلیات، شرایط صدور مجوز نشر بازی‌های رایانه‌ای، شرایط صدور پروانه انتشار بازی‌های رایانه‌ای و شرایط فعالیت ناشران بازی‌های رایانه‌ای است.

دستورالعمل نحوه رسیدگی به تخلفات تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای در اجرای مواد 38، 39 و 41 «ضوابط تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای» مصوب وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ جهت رسیدگی به تخلفات واحدها، مراکز و اشخاص دارای پروانه یا مجوز تولید و توزیع بازی‌های رایانه‎‌ای تصویب شده و از امروز لازم الاجرا است. این دستورالعمل شامل 5 بخش تحت عناوین «تعاریف و کلیات»، «هیئت رسیدگی به تخلفات»، «نحوه تشکیل پرونده»، «انواع تخلفات مراکز و اشخاص دارای مجوز یا پروانه بنیاد» و «رسیدگی به تخلفات» است.

دستورالعمل نحوه نظارت و بازرسی تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای در اجرای مواد 36، 37 و 41 «ضوابط تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای» مصوب وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ جهت نظارت و بازرسی تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای در هیئت مدیره بنیاد ملی‌ بازی‌های رایانه‌ای تصویب شده و این دستورالعمل نیز از امروز لازم الاجرا است. این دستورالعمل شامل چهاربخش «تعاریف و کلیات»، «حدود وظایف و اختیارات ستاد و کارگروه‌های استانی وشهرستانی»، «وظایف مراکز و واحدهای تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای در ارتباط با بازرسی و نظارت» و «نحوه نظارت و بازرسی بر مراکز و واحدهای تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای» است.

 

قوانین و مقررات صدور مجوز ناشران و پروانه انتشار و ضوابط تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای را وب سایت فروشگاه مجاهد مجازی به رایگان دانلود نمایید.

قوانین و مقررات صدور مجوز ناشران و پروانه انتشار بازی‌های رایانه‌ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *