لینک کوتاه مطلب :
https://vmojahed.ir/?p=8671
about site.s 80x80 - معرفی و راهنمای سایت | بازی / giantbomb
معرفی سایت | بازی / giantbomb
7 بهمن 1399
game controller.1.s 80x80 - معرفی و راهنمای سایت | بازی / giantbomb
سواد رسانه ای | رسانه فرصت یا تهدید
7 بهمن 1399

در این مطلب که در وب سایت مجاهد مجازی منتشر شده، سایت  (giantbomb) برای مخاطبین معرفی شد. همانگونه که در این مطلب توضیح داده شد این وب سایت می تواند برای علاقه مندان به حوزه بازی های دیجیتال و همچنین محققین و پژوهشگران در حوزه مطالعات بازی های رایانه ای مورد استفاده قرار گیرد.

وب سایت مجاهد مجازی برای معرفی دقیقتر امکانات این وب سایتها و دسترسی سریعتر به این بخش ها مطالبی را با هشتگ معرفی و راهنمای سایت منتشر می کند. که این توضیحات می تواند برای محققین و پژوهشگران حوزه بازی های رایانه ای مورد استفاده قرار گیرد. اطلاعاتی که شاید در نگاه اول به صفحه اصلی سایت در دسترس نباشد و نیاز به صرف زمان برای جستجو در این سایت ها و پیدا کردن نقاط قوت آن باشد.

به همین منظور در ادامه برای اطلاع از جزئیات امکانات و خدمات این سایت (خصوصا بخشهایی که می تواند برای فعالان حوزه مطالعات بازی و سواد بازی های رایانه ای مورد استفاده قرار گیرد) تشریح شده است.

در ادامه تشریح می شوم که کدام بخشهای سایت برای منتقدین و نویسندگان در زمینه بازی های رایانه ای، خصوصا سخنران و علاقه مندان به حوزه مطالعات بازی و سواد بازی های رایانه ای بسیار کاربردی است و سرعت تحقیقات را به صورت باور نکردنی زیاد می کند…

دسترسی به این محتوا مخصوص اعضا با عضویت "اشتراک طلایی مربیان"  است. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

می‌خواهم عضو  طلایی شوم!  لینک خرید "اشتراک طلایی مربیان"

 

اگر عضو طلایی سایت هستید از طریق این لینک وارد حساب کاربری خود شوید . لینک ورود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *