پرسشنامه خوداظهاری رده‌بندی سنی بازی‌های موبایل ایرانی منتشر شد

لینک کوتاه مطلب :
https://vmojahed.ir/?p=5779
fabookfvz07 80x80 - پرسشنامه خوداظهاری رده‌بندی سنی بازی‌های موبایل ایرانی منتشر شد
کتاب:احکام رایانه و اینترنت
4 مرداد 1397
118.n.mouood.haghverdi.game  80x80 - پرسشنامه خوداظهاری رده‌بندی سنی بازی‌های موبایل ایرانی منتشر شد
دانلود رایگان فیلم نشست پساآخرالزمان در بازی های رایانه ای
4 مرداد 1397
نمایش همه
esra.org .ir .logo  822x480 - پرسشنامه خوداظهاری رده‌بندی سنی بازی‌های موبایل ایرانی منتشر شد

نظام ارزیابی و رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه ای

به گزارش مجاهد مجازی به نقل از بنیاد ملی بازی های رایانه ای، پرسشنامه خوداظهاری رده‌بندی سنی بازی‌های موبایلی در دسترس بازی‌سازان قرار گرفت. بازی‌سازان با کمک این پرسشنامه می‌توانند با پاسخ دادن به تعدادی سوال در زمینه محتوای بازی از رده‌بندی سنی احتمالی بازی خود مطلع شوند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، در صورتی که بازی سازی بخواهد بازی مورد نظر خود را برای گوشی‌های هوشمند یا تبلت‌ها در فروشگاه‌های دیجیتالی رسمی عرضه کند، در هنگام بارگذاری بازی نیازمند پرکردن پرسشنامه خوداظهاری رده سنی در خصوص بازی است.

در صورتی که پرسشنامه خوداظهاری هنوز در فروشگاه دیجیتالی پیاده سازی نشده، تا زمان پیاده‌سازی توسط صاحبان فروشگاه، بازی شما پس از عرضه توسط نظام رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای بررسی می‌شود. به این ترتیب جهت آگاهی از رده احتمالی بازی خود می‌توانید به این پرسشنامه مراجعه کرده و از رده سنی احتمالی بازی آگاه شوید. اگر بازی دارای محتوایی باشد که ممکن است رده سنی دریافت نکند، این مسئله توسط پرسشنامه به شما اطلاع داده می شود.

بازی سازان می توانند از طریق مراجعه به صفحه https://www.ircg.ir/EsraCal.html از این پرسشنامه استفاده کنند. نیاز به تاکید است که رده سنی اعلام شده توسط پرسشنامه حدودی بوده و پس از انتشار بازی در فروشگاه های دیجیتالی، نظام ارزیابی و رده بندی سنی بازی های رایانه ای؛ نتیجه ی پرسشنامه را با محتوای بازی مطابقت خواهد داد و در صورت مغایرت این رده سنی اصلاح می شود.

https://www.ircg.ir/EsraCal.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *